Blog > Komentarze do wpisu
3 dzień PO II stopniu:)

W piątek niespodziewanie dowiedziałam się, że w niedzielę mogę zrobić II stopień ReiKi - niespodzianka taka:) I tak dzisiaj jestem już 3 dzień po.

Niby nic, a jednak cośtam zauważam - nie wiem czy na temat, czy jestem przewrażliwiona, zaczęłam siostrę podpytywać, a ona mi zasugerowała, żebym wróciła do pisania "dzienniczka". Dobry pomysł. Nie chce mi się opisywać od początku wszystkiego, więc kopiuję to co na ten temat jej w mailu napisałam:

"Niby energii silniej nie odczuwam, może nawet słabiej jakoś jak samo reiki czuję, ale…

Wczoraj komp coś mi w domu nawialił, powiesił się internet i nie bardzo chciał się odpalić od nowa – wystraszyłam się (bo kiedyś miałam non stop kompowe awarie), ale mój nauczyciel mówił, że można sprzęty różne próbować znakami traktować, więc dowaliłam komputerowi pierwszy symbol, no i odpalił już normalnie.

Poza tym jestem jakaś taka – niezbyt dobrze się czuję, ledwo co kawe wypije to tak jakoś jakby mi szkodziła, nie wiem, i jakies wzdęcia mam; poza tym pokłóciłam się z MM, no jakaś taka jestem nieswoja. Chociaz i tak się z nim często kłóce, bez względu na reiki.

A, i już ze drugi raz tak bez powodu, odczuwam takiego jakby bardzo delikatnto dreszcz w rękach, w dłoniach, w palcach, tak jakby energia i to taka mocna, albo bardzo słaby prąd mnie kopnął, albo jakby taki jakiś króciutki ból jak reumatyczny – chociaż nie, to jakby energia, dreszczyk taki, o teraz np. to czuję jak piszę w palcach. Nie wiem może to nic takiego, jakieś napiecia mięśniowe, ale to tak się zdarza nie przy przywołwaniu reiki, tylko ot tak."

środa, 23 maja 2012, alienora
Tagi: reiki

Polecane wpisy

 • Dzień inicjacji

  Mam I stopień Shoden w Reiki:)))) Udało nam się warsztaty przeprowadzić ciut szybciej - ze względu na to, że byłam jedyną uczennicą (bardzo pojętną:))))) zmieśc

 • dzień przed:)

  Jutro mam warsztaty Reiki! Bardzo się cieszę, nie denerwuję się, bo nie ma czym:) Ale emocje są. Nie miałam wielkiego problemu z przestawieniem się kawowym - pi

 • odliczam do soboty

  Potwierdziłam moją obecność na warsztatach I stopnia:) Zobaczymy co to będzie... miałam zwrotną informację, że na razie jako jedyna zaklepałam miejsce, więc jeś

 • Historia pewnych poprawek...

  "Gdy ktoś mówi o reinkarnacji, bardzo często reakcją na to są pobłażliwe uśmieszki, ironia lub kpina. Rzadko kto z osób tak kategorycznie odrzucających, a

Komentarze
mastergreed
2012/05/24 07:57:10
Aj, tylko nie przesadzaj z tym pierwszym znakiem w komputra, to trzeba "na wyczucie" robić ;).

Gratuluję "dwójki" i z całego swojego przewrażliwienia na tym punkcie mam tylko nadzieję, że Twój nauczyciel poinformował Cię o procesie oczyszczania. Problemy z układem trawiennym, wahania nastroju, problemy emocjonalne, konflikty z pewnymi osobami, ot - normalne rzeczy po II stopniu. Kawę i różne rzeczy też można odstawić - nie na siłę, ale jak poczujesz, że już Ci nie służą.

Oprócz regularnych auto-zabiegów warto też korzystać z dodatkowych metod (afirmacje, dialogi emocjonalne, techniki wybaczania, medytacje) jeśli jakieś nieprzyjemne wspomnienia czy lęki zaczną już wypływać na powierzchnię świadomości. Najważniejsze to oczyszczać i uzdrawiać, żeby nie zostawić tego bałaganu samemu sobie :).